Mainland şirketleri BAE’deki en gelişmiş şirketlerdir. Bunlar, 1 Temmuz 2015 tarihinde yürürlüğe giren 2015 tarihli 2 sayılı Federal Yasa (Yeni Ticari Şirketler Yasası, NCCL) kapsamındadır. Anakara şirketleri, devletin yasal yapısı tarafından düzenlenir ve ilgili yönergelere uymak zorundadır.

Ticari alanların sınırları içindesiniz. Anakara kuruluş yasasına göre, BAE, ticaret şirketinin toplam özkaynaklarının en az %51’ine sahip olmalıdır.

Şirket Oluşumu – Anakara

Dubai anakarası en çok tercih edilen destinasyondur. Anakaraya yatırım yapmak size BAE’de iş yapma özgürlüğü verir.

LLC Dubai

Sınırlı Sorumluluk Şirketi, Dubai'de bulunan ana iş birimidir. Yatırımcılara ve girişimcilere tüm Dubai pazarına erişim sağlar. Vakıf biraz daha zaman alıcı olabilir, ancak ondan kaynaklanan özgürlükler çok değerlidir.

Profesyonel Ehliyet

Profesyonel lisans ile Dubai'deki uzmanlar ve uzmanlar kendi alanlarında uzmanlıklarını kanıtlayabilirler.

Şube

Şube aracılığıyla yabancı şirketler Dubai'de varlık gösterme fırsatı buluyor. Bu yabancı birinin uzantısı Şirket. % 100 yabancı mülk sahibi olmasına izin verilir ve başka birçok avantajı vardır. şube Şube içinden geçen yoldan. Dubai'de nereden geçilir. Bu bir

Dubai’de anakarada veya başka bir emirlikte şirket kurmayı planlıyorsanız, Alman-Dubai Start-Up’ın size en avantajlı seçimi tavsiye etmesine izin verin.