HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Dubai-Türk Start Up Group, 2000 yılından beri kurulmuş Dubai merkezli bir danışmanlık şirketidir. Birleşik Arap Emirlikleri için profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Çok kültürlü deneyimimiz ve pazardaki bilgi birikimimiz sayesinde, tüm süreç boyunca size rehberlik edeceğiz ve ülkede sahip olduğunuz tüm seçenekler hakkında size tavsiyelerde bulunacağız. Ayrıca fikrinizin uygulanması konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz.

Odak noktamız, Offshore, Mainland ve Freezone şirketleri için şirket kurulusu ve danişmanlik. Ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’nde işinizi kurma konusunda destek sunuyoruz. Hizmetimiz aynı zamanda en güvenilir bankalarda hesap açmayı da içermektedir. Ayrıca satış vergisi beyannameleri, hesap kılavuzları ve vizeler (örn. oturma vizesi veya ikinci vatandaşlık) gibi faturalandırma konusunda size destek oluyor ve halkla ilişkiler (Public Relation) hizmetleri sunuyoruz. Şirketin ofis alanınıza entegrasyonuna kadar yanınızdayız.

Dubai-Turkey Start-up Grubu, Arapça, Türkçe, İngilizce, Hintçe, Urduca ve daha pek çok dili konuşan profesyonel danışmanlara çalişiyor . Çalışanlarımız ve uzmanlarımız, başarınızı sağlamak için düzenli olarak eğitim kurslarını tamamlar ve profesyonel sertifikalar alır.

Bugün bizimle iletişime geçin ve size tavsiyede bulunmamıza izin verin.

Neden Dubai – Turkey Startup

Müşterilerimizin başarısını ve büyümesini en büyük ödül olarak görüyoruz. Değerli müşterilerimiz için bir yardım eli olarak hizmet ediyor ve hızlı öneriler ve destek sağlıyoruz. BAE ulusal sponsoru bulmak prestijli hizmetlerimizden biridir. Sunduğumuz diğer hizmetler Marka Koruması, Banka hesabı açma, PRO Hizmetler, Şirket tasfiyesi ve çok daha fazlasıdır.

 Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Dubai ve tüm BAE’de yenibaşlayanlar, orta ölçekli işletmeler ve büyük işletme endişeleri için çok çeşitli iş kurulum hizmetleri sunuyoruz. Güven ve kalitenin birleşimi, İş kurulum hizmetlerimizin ticari markasıdır. Ve bu sadece bir pazarlama hilesi değil, kesinliği kanıtlanmış büyüme formülümüz. Kiltons, en temelden Lisanslamaya, Lisans yenilemeye ve çok daha fazlasına kadar Anakara, Serbest bölge ve Offshore iş kurulumuyla ilgili iş kurma hizmetleri sunar.

 Neden Birleşik Arap Emirlikleri?

BAE’nin 7 emirliği arasında Dubai en popüler şehirlerden biridir ve bir iş merkezi olarak küresel öneme sahiptir. Dubai’de Şirket Açmanın sayısız faydası, Dubai’yi dış ticaret ve yatırımlar için çok cazip hale getirdi. Dubai hükümeti, dünyanın dört bir yanından çeşitli iş kurulumları için kapıları açtı. Yabancı ticarete izin verilmesinin her iki tarafa da fayda sağlayacağından emindiler. Dubai hükümeti haklıydı ve şimdi hem şehir hem de yabancı yatırımcılar Dubai’de şirket açmanın birçok avantajından yararlanıyor. Dubai artık finansal olarak çok güçlü ve Dubai’de bir iş kurmayı da planlayabilirsiniz. Daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için Dubai’de bir iş kurmanın öne çıkan birkaç
avantajına göz atalım.

Dubai’de İş Kurmanın 10 Avantajı

1. İş Kurulumu Kolaylığı

Hızla gelişen teknoloji tesisleri ve kooperatif hükümeti ile Dubai’de bir iş kurmak her zamankinden daha kolay. Şimdi, Dubai’de işletmenizi kaydettirmek sadece birkaç dokunuş ve gün uzakta. Dubai’de şirket kurma sürecini takip etmek çok kolaydır ve daha az evrak gerektirir. Tüm süreç boyunca size yardımcı olması ve rehberlik etmesi için Dubai’deki uzman ve deneyimli bir iş kurulum danışmanına her zaman ulaşabilirsiniz. 

2. Gurbetçi Çalışanları İşe Alın

Dubai, dünya çapında en popüler iş merkezlerinden biri olarak bilinir. Dünyanın dört bir yanından yatırımcılar Dubai’de iş yapmak ve sayısız kar elde etmek istiyor. Ayrıca petrol işinden turizm, konaklama, lojistik vb. gibi diğer sektörlere başarılı bir şekilde genişledi. Bu iş sektörleri Dubai’nin GSYİH’sının %60’ını kapsıyor. Ayrıca, bu sektörler çok sayıda istihdam fırsatı sunarak özel şirketlerin gurbetçi çalışanları işe almasına olanak tanır.

3. Vergilendirme Yok

Dubai’de şirket açmanın öne çıkan avantajlarından biri, herhangi bir vergi ödemenize gerek olmamasıdır. Dubai, gelir, kurumlar veya kişisel vergi olsun, her türlü vergiden tam muafiyet sunar. Bununla birlikte, birkaç şirket, belirli ticari faaliyetlerde geçerli olan %5’lik bir KDV ödemek zorunda kalabilir.

4. 20’den Fazla Serbest Bölge

Dubai size işinizi anakara bölgesinde veya serbest bölgede kurma seçeneği sunar. Şehir, aralarından seçim yapabileceğiniz 20 artı serbest bölge sunuyor. Dubai serbest bölgesinde bir iş kurmak, iş adamları serbest bir bölgede şirketlerinin tam mülkiyetine sahip olabileceğinden faydalı olarak kabul edilir. Ayrıca, kazanılan karların ve yatırılan sermayenin %100 geri gönderilmesine izin verir. Şirketinizi serbest bir bölgede kurmak, size aynı sektördeki başkalarıyla işbirliği yapma fırsatı da verir.

5. Teknolojik Gelişmeler

Dubai, en gelişmiş dijital olanaklara sahip Emirates’ten biridir. Teknolojik olarak güçlendirilmiş bir geleceğe ve dünyanın dijital merkezi olma yolundadır. Şehir trafiği azaltmak, birinci sınıf internet hizmetleri sağlamak, sağlık hizmetlerini dönüştürmek, e-ticaret vb. konularda pek çok teknolojik girişimde bulundu. Bu, ülkede çevrimiçi iş yapma fırsatlarını teşvik ediyor ve artırıyor.

6. Avantajlı Coğrafi Konum

Doğu, Batı, Kuzey ve Güney’i birbirine bağlayan kavşakta yer alan Dubai, dünyanın dört bir yanından önemli malların üreticileri, üreticileri ve tedarikçileri arasında doğal bir köprü oluşturuyor. Dubai, dünyanın en aktif ve yoğun havaalanlarına sahiptir. Hem limanlar hem de havaalanları, iyi bağlantı sağlayan ve lojistiği kolaylaştıran yerlerde bulunmaktadır. Bu, ithalat-ihracat, yeniden ihracat ve turizm işletmelerinin gelişmesine yardımcı olur.

7. Birinci Sınıf Altyapı

BAE’nin başkentinin dünyanın en iyi altyapısına sahip olduğunu herkes biliyor. Dubai’deki altyapı zamanla gelişmeye devam ediyor, daha da iyi hale geliyor ve birçok iş insanını kendine çekiyor. Buna ek olarak, Dubai ayrıca harika bir toplu taşıma sistemi, iyi telekomünikasyon tesisleri, terminaller vb. Sağlar. Dubai Expo 2020 ile birlikte Dubai hükümeti altyapıyı daha çekici ve gelişmiş hale getirmek için büyük yatırımlar yapıyor.

8. Rahat ve Kaliteli Yaşam Tarzı

Dubai’deki insanlar çok çeşitli kültürlerden, dinlerden ve topluluklardan insanlar arasında yaşıyor. Böylesine farklı bir yerde yaşamak, insanların çok farklı kültürler ve ritüeller hakkında bilgi edinmelerini sağlar. Bu, iyi ilişkiler kurmalarına ve sürdürmelerine yardımcı olur. Dahası, Dubai nüfusu her zaman birinci sınıf hizmetler ve alışverişle ilgilenmektedir. Dubai’de bir iş kurmak, nihayetinde rahat yaşam tarzları sunacaktır.

9. Kolay Vize Alma Süreci

Dubai’de bir iş kuruyorsanız, kolayca iş ve oturma vizesi alabilirsiniz. Vizenizi aldıktan sonra bir mülk kiralayabilir veya kiralayabilir, bir ülkeden diğerine seyahat edebilir veya araç satın alabilirsiniz.

10. Olağanüstü Devlet Desteği

Dubai hükümeti, yabancı yatırımcılara birinci sınıf tesisler, teşvikler ve güvenlik sağlama konusunda asla başarısız olmaz. için kuralları ve yönetmelikleri değiştirmeye devam ediyor.

Kaliteyi sağlamak, ilerlemek ve iş fırsatlarını artırmak için şehirde iş yapmak. Ayrıca, hükümet çeşitli uluslararası etkinlikler düzenlemeye devam ediyor ve iş genişletmeleri için birçok girişimde bulunuyor. Devlet, iş yapmak için takip edilmesi kolay, sabit bir dizi kural ve düzenleme sunar. Tüm girişimciler, sorunsuz iş kurulumu ve daha fazla çalışma için bunlara uymalıdır.